Dvierka

Kuchynské štúdio DECOR prezentuje a predáva slovenské kuchynské linky vyrábané na mieru. To znamená, že každý návrh kuchyne vytvorený v našich štúdiách a zhotovený vo výrobe je originál. Kvalitné a moderné vybavenie výroby dáva široké možnosti materiálového a tvarového prevedenia.

Poskytujeme nasledovných 5 druhov materiálového prevedenia kuchýň:

Aj lacnejší materiál môže splniť Váš sen o krásnej a súčasne praktickej kuchyni. Melamín je ľahký, dokonale imituje dezény dreva, ľahko sa udržiava; na výber je široká farebná škála. Melamínu cenovo príbuzné je aj fóliové povrchové prevedenie.

Frézované fóliované dvierka sú ideálne pre rustikálny typ kuchyne. Moderné sklenené dvierka s hliníkovými rámami sa výborne kombinujú s hladkou fóliou; hladké dvierka sa vyrábajú v prevedení s ostrou alebo mydlovou hranou. Vhodne navrhnutá fóliovaná kuchyňa perfektne napodobí prírodný masív.

Kuchynské zostavy vďačia za svoj efektný vzhľad kombinácii viacerych farieb. Striekané dvierka môžu byť hladké, skosené, drážkované, kazetové v polomatnom prevedení alebo vo vysokom lesku. Veľmi dôležité je aj vybavenie skriniek. Kompletná organizácia úložných priestorov zabezpečuje poriadok, prehľad a ľahkú manipuláciu.

V porovnaní s masívom je dýha cenovo prístupnejší materiál. Ponúka viac možností tvarového i povrchového prevedenia. Kuchyňa v nás musí vyvolávať príjemný pocit, pozývať nás k vareniu i k jedeniu. Musí byť vyvážená, dynamická i domáca súčasne.

Drevo je prírodný ekologický materiál. V kuchyni sa uplatňuje najmä buk, dub, jelša a javor. Masív sa vie prispôsobiť prakticky každému štýlu od klasického cez rustikálny až po moderne pôsobiaci. Kompozične zaujímavá a aktuálna je kombinácia masívnych, kovových a lakovaných povrchov.

 

YTU1M2ZhYT