Fóliované sklá
Fóliované sklá

Sklenený program Grafosklo (sklo s grafikou) pre kuchyne a kuchynské štúdiá vychádza z moderných trendov. Originálny vzhľad vašej kuchyne môžu zabezpečiť naše sklá s grafikou, použité na hladkých sklenených plochách. Program grafického skla vám umožní vybrať obrázok zo širokej ponuky, ktorý vám bude najviac vyhovovať a bude naväzovať na dizajn vašej kuchyne

Po výbere grafiky na sklo vám bude spracovaný návrh riešenia na umiestnenie skla do priestorov vašej kuchyne tak, aby dispozícia dizajnu zodpovedala presnému užívaniu a začleneniu kuchyne do interiéru.

Sklenené obklady do kuchyne

Nahraďte tradičný keramický obklad so špárami súvislou sklenenou plochou, ktorá se veľmi ľahko udržiava a zároveň dodá vašej kuchyni príjemný a moderný vzhľad.

Sklenené obklady Grafosklo umožňujú výber z mnohých grafických motívov, ktoré môžete vo svojom byte zopakovať na ďalších miestach a tým si vytvoriť dizajnovo zladený interiér.

Každá kuchyňa sa stane vďaka sklu s grafikou jedinečným prvkom v interiéri. Výroba a inštalácia je riešená podľa dispozícií domu alebo bytu vrátane umiestenia na kuchynskú linku na mieste. Zákazník tak neriskuje, že by vyrobené sklo s grafikou malo iné rozmery, než aké sú požadované pre osadenie zásteny kuchyne.

Samotné sklo pre kuchynské zásteny v bezpečnostnom prevedení má hrúbku 6 mm, optický bielené a je kalené.

ODBmYTY