Realizácia predstáv

Realizácia Vašich predstáv

Naše kuchynské štúdio Vám zostaví kuchyňu na mieru.
Ponúkame Vám 3D návrh, realizáciu a montáž kuchyne, teda úplný servis bez starostí.


PRVÉ STRETNUTIE
S podkladmi (o Vašom zmeraní priestoru) navštívite naše štúdio. Na tomto prvom stretnutí nám prezentujete svoje predstavy. Už dopredu by ste mali vedieť umiestnenie vašich vstavaných, respektíve voľne stojacích spotrebičov, nakoľko od ich umiestnenia sa odvíja návrh kuchyne.
Na prvom stretnutí sa dohodneme na základnom umiestnení jednotlivých skriniek a spotrebičov. S grafickým návrhom môžete byť spokojný okamžite, ale môžeme ho tvoriť aj na ďalších stretnutiach. Po prvom stretnutí navrhujeme ešte dodatočné zmeranie Vášho priestoru naším skúseným technikom pre naše, ale najmä vaše uspokojenie.


NÁVRH A POSTUPNÉ DOLADENIE
Na základe prvého stretnutia je vypracovaný grafický 3D návrh a cenová ponuka. Po prvotnom návrhu pristupujeme k ďalšiemu stretnutiu, na ktorom upravíme návrh na základe vašich pripomienok. V tejto fáze si už budete voliť typ a značku spotrebičov a ďalšie príslušenstvo ako sú drez, batérie, osvetlenie a ostatné doplnky.

SCHVÁLENIE A OBJEDNÁVKA KUCHYNE, DODANIE A MONTÁŽ
Po schválení konečnej podoby kuchyne sa podpíše objednávka kuchynskej linky a ostatných doplnkov. Za 4 – 5 týždňov (podľa náročnosti kuchyne) od objednania a uhradenia zálohy je kuchynská linka vyrobená a dopravená k zákazníkovi. Vo vopred dohodnutom termíne vám naši zaškolení montážnici zrealizujú montáž, ktorá môže trvať podľa náročnosti kuchyne 1 – 2 dni.


Mjg4M2